Zabierz psa na plac zabaw!

Od połowy grudnia w Parku Grabiszyńskim działa pierwszy we Wrocławiu plac zabaw dla psów. Na ogrodzonym terenie o powierzchni 1000 m kw. można w pełni legalnie spuścić czworonoga ze smyczy.

Plac Zabaw dla psów 1

Na psim placu zabaw znajdziemy kilka przyrządów i przeszkód z jakich korzysta się przy szkoleniu psów, a także dwa kosze na odchody.

Niektórzy właściciele zauważają, że „psie zabawki” ze względu na swoją wielkość są przeznaczone raczej dla psów większych ras. – Szkoda, że nikt nie skonsultował tego pomysłu z „psiarzami”. Przyrządy rozmieszczone są zbyt blisko siebie, zdecydowanie brakuje wolnej przestrzeni na której psy mogłyby się wybiegać i pobawić z innymi zwierzakami – mówi nam jedna z pań, która regularnie odwiedza Park Grabiszyński ze swoim pupilem.

Projekt został zrealizowany z budżetu Zarządu Zieleni Miejskiej i kosztował nieco ponad 48 tys. zł. Plac zabaw dla psów w Parku Grabiszyńskim mieści się przy ścieżce spacerowej pomiędzy polem golfowym, a placem zabaw i siłownią na świeżym powietrzu. Z terenu nieodpłatnie może korzystać każdy.

Jak oceniasz "plac zabaw dla psów" w Parku Grabiszyńskim?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...