Jak powinny wyglądać podwórza przy Hallera? Przyjdź na spotkanie konsultacyjne!

Rada Osiedla Grabiszyn-Grabiszynek pragnie zaprosić wszystkie zainteresowane osoby do debaty na temat rewitalizacji podwórzy przy al. gen. Józefa Hallera 95-145 we Wrocławiu. W środowym spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Zarządu Zasobu Komunalnego – wykonawcy remontów.

Problem złego stanu podwórzy przy al. Hallera jest znany Radzie Osiedla od lat i wielokrotnie był zgłaszany m.in. w ramach procedury Kart Zadań Inwestycyjnych. W marcu 2015 dodatkowo podjęliśmy uchwałę w której Rada zauważyła konieczność kompleksowego remontu podwórzy przy Hallera. Po wielu latach starań, na podwórkach w końcu pojawiły się ekipy budowlane.

Niestety, nieskonsultowany z mieszkańcami zakres remontu rozpoczętego przy Hallera 135-147 stał się przyczyną skarg mieszkańców. Otrzymaliśmy również wiele zapytań i wątpliwości od mieszkańców pozostałych budynków, przy których remontowane są osłony śmietnikowe. Dlatego na przełomie kwietnia i maja przesłaliśmy do Zarządu Zasobu Komunalnego zaproszenie do dyskusji z mieszkańcami.

Debata z udziałem mieszkańców, przedstawicieli Zarządu Zasobu Komunalnego oraz radnych Rady Osiedla Grabiszyn-Grabiszynek odbędzie się w środę, 8 czerwca, o godzinie 16:00 w świetlicy ROM-DOM 3, przy al. Hallera 149.

Wszystkich zainteresowanych, serdecznie zapraszamy!

Czy byłbyś/byłabyś w stanie poświęcić godzinę, by wziąć udział w spotkaniu dotyczącym Twojej najbliższej okolicy?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...