Gwałciciel na działkach przy Odkrywców?

Jest wielkie zagrożenie dla kobiet i nie tylko – ogłoszenie tej treści zawisło na bramie ogrodów działkowych przy ul. Odkrywców. Prawdopodobnie nie jest to głupi żart bo wiarygodność informacji swoją pieczęcią potwierdza R.O.D. X-lecia.

Pełna treść ogłoszenia brzmi:

Jest wielkie zagrożenie dla kobiet i nie tylko. Mężczyzna w wieku ok. 30-35 lat, włosy ciemne, wzrost ok. 175 cm+, twarz brzydka (opis napadniętych kobiet). Napada szczególnie na kobiety, gwałci, zrywa łańcuszki, ściąga pierścionki, obrączki, kradnie pieniądze. Uderza w głowę ciężkim narzędziem. Takie napady miały miejsce w naszym ogrodzie i na sąsiednich ogrodach.
Wzywa się wszystkich działkowców do zwrócenia szczególnej uwagi na krążących mężczyzn po alejkach i działkach naszego ogrodu. Jednocześnie Zarząd prosi o pilnowanie nawzajem siebie działkowców i nie pozostawanie samotnie na działce.

Gwałciciel z OdkrywcówRzecznik wrocławskiej policji na łamach lokalnych serwisów informacyjnych potwierdził, że na terenie ogrodów działkowych w ostatnim czasie doszło do incydentu w trakcie którego mężczyzna zamknął jedną z działkowiczek w altance, obnażył się przed nią, a następnie uderzył w głowę i ukradł biżuterię. Policjant jednak zaprzeczył jakoby doszło do gwałtu.

Źródła: mmwroclaw.pl, gazetawroclawska.pl