Organizacja ruchu w rejonie Cmentarza Grabiszyńskiego w okresie święta Wszystkich Świętych 2015

W najbliższą niedzielę święto Wszystkich Świętych. W związku ze spodziewaną dużą liczbą osób odwiedzających Cmentarz Grabiszyński, jak co roku w tym okresie wprowadzone zostały zmiany w organizacji ruchu w okolicy nekropolii.

Poniżej publikujemy komunikat Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta odnoście organizacji ruchy w rejonie Cmentarza Grabiszyńskiego.

W dniu 27 października 2015 r. od godz. 17:00 dla potrzeb kiermaszu świątecznego zamyka się dla ruchu kołowego część jezdni bocznej ulicy gen. Józefa Hallera, na pozostałej części jezdni utrzymany zostaje ruch dwukierunkowy.

W dniu 24 października 2015 roku od godzin porannych teren przy bramie bocznej cmentarza przeznacza się dla potrzeb pętli autobusowej.

W dniach 31 października i 1 listopada 2015 r. zamyka się dla ruchu kołowego z wyjątkiem komunikacji zbiorowej i TAXI ulicę Grabiszyńską na odcinku od ulicy Ostrowskiego do ulicy Jordanowskiej.

Wprowadza się jeden kierunek ruchu dla komunikacji indywidualnej na ulicy Ostrowskiego od ulicy Grabiszyńskiej do łącznika Ostrowskiego i Klecińskiej. Ulica Ostrowskiego pozostaje dwukierunkowa wyłącznie dla pojazdów komunikacji zbiorowej.

Postój TAXI wyznaczono przy ulicy Fiołkowej.

Przystanek końcowy (pętla) autobusowych linii specjalnych zlokalizowano przy ulicy Grabiszyńskiej – brama boczna cmentarza. Parkingi dla komunikacji indywidualnej zorganizowano przy :

– ulicy Klecińskiej – parking bezpłatny na terenie firmy FAT parking ogólnodostępny,
– ulicy Ostrowskiego – parking na terenie TWINS – płatny 4 zł za wjazd,
– ulicy Ostrowskiego – parking na terenie Wabco – bezpłatny.

Cm. Grabiszyński 31.10 i 01.11.15

tram 1 listopada autobusy E 1 listopada

W jaki sposób dostaniesz się na Cmentarz Grabiszyński w święto Wszystkich Świętych?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...